EP9W10RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP9W10RJ
JLCPCB Part #
C1368070
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 9W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS