RN73C2A432RBTG
MFR.Part #
RN73C2A432RBTG
JLCPCB Part #
C4165619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS