RN73C2A21KBTG
MFR.Part #
RN73C2A21KBTG
JLCPCB Part #
C4337775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS