ERJ-HP6F8251V
MFR.Part #
ERJ-HP6F8251V
JLCPCB Part #
C6191084
Description
-55℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS