RN73C2A20KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A20KBTDF
JLCPCB Part #
C2076216
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS