RN73C2A20RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A20RBTDF
JLCPCB Part #
C2079879
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS