CRGH2010F143R
MFR.Part #
CRGH2010F143R
JLCPCB Part #
C2147390
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS