RN73C2A1K5BTG
MFR.Part #
RN73C2A1K5BTG
JLCPCB Part #
C4119954
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS