RN73C2A1K15BTG
MFR.Part #
RN73C2A1K15BTG
JLCPCB Part #
C3961836
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS