RN73C1J2K7BTG
MFR.Part #
RN73C1J2K7BTG
JLCPCB Part #
C4265046
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS