RN73C2A1K33BTG
MFR.Part #
RN73C2A1K33BTG
JLCPCB Part #
C3966821
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS