CBT50J100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CBT50J100R
JLCPCB Part #
C1527349
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 100Ω 500mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS