RN73C2A154KBTG
MFR.Part #
RN73C2A154KBTG
JLCPCB Part #
C6660177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS