H8487KDZA
MFR.Part #
H8487KDZA
JLCPCB Part #
C3493418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS