RN73C2A140KBTG
MFR.Part #
RN73C2A140KBTG
JLCPCB Part #
C1357868
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS