RP73D2B442KBTG
MFR.Part #
RP73D2B442KBTG
JLCPCB Part #
C3936974
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS