CRGH2010F22R6
MFR.Part #
CRGH2010F22R6
JLCPCB Part #
C2147642
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS