RN73C2A102KBTG
MFR.Part #
RN73C2A102KBTG
JLCPCB Part #
C4214379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS