AT0805DRE077K32L
MFR.Part #
AT0805DRE077K32L
JLCPCB Part #
C2106428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS