3430H2F180RTE
MFR.Part #
3430H2F180RTE
JLCPCB Part #
C6411261
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS