RN73C1J69R8BTD
MFR.Part #
RN73C1J69R8BTD
JLCPCB Part #
C1715561
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS