RN73C1J953RBTG
MFR.Part #
RN73C1J953RBTG
JLCPCB Part #
C4188500
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS