RN73C1J95R3BTG
MFR.Part #
RN73C1J95R3BTG
JLCPCB Part #
C4130486
Description
-55℃~+155℃ 63mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS