THS2510RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS2510RJ
JLCPCB Part #
C1525528
Package
Plugin
Description
10Ω 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS