RN73C1E953RBTG
MFR.Part #
RN73C1E953RBTG
JLCPCB Part #
C4110098
Description
-55℃~+155℃ 63mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS