RN73C1J8R06BTD
MFR.Part #
RN73C1J8R06BTD
JLCPCB Part #
C4187246
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS