YR1B113RCC
MFR.Part #
YR1B113RCC
JLCPCB Part #
C1400482
Description
-65℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS