H868R1DYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H868R1DYA
JLCPCB Part #
C1408165
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS