RN73C1J76R8BTD
MFR.Part #
RN73C1J76R8BTD
JLCPCB Part #
C1715539
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS