RN73H1JTTD2610C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2610C10
JLCPCB Part #
C4069740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS