RN73C1J56K2BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J56K2BTD
JLCPCB Part #
C1715994
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 56.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS