RN73C1J56R2BTD
MFR.Part #
RN73C1J56R2BTD
JLCPCB Part #
C1715569
Description
-55℃~+155℃ 50V 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS