RN73C1J28R7BTDF
MFR.Part #
RN73C1J28R7BTDF
JLCPCB Part #
C1730518
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS