RN73C1J267KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J267KBTDF
JLCPCB Part #
C1730199
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS