RN73C1J78R7BTDF
MFR.Part #
RN73C1J78R7BTDF
JLCPCB Part #
C1730494
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS