CRG0805F56R
MFR.Part #
CRG0805F56R
JLCPCB Part #
C2073829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS