RN73C1J24K9BTG
MFR.Part #
RN73C1J24K9BTG
JLCPCB Part #
C4141442
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS