RN73C1J10KBTD
MFR.Part #
RN73C1J10KBTD
JLCPCB Part #
C1714928
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS