RN73C1J10K2BTD
MFR.Part #
RN73C1J10K2BTD
JLCPCB Part #
C1721092
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS