RN73C1J102KBTD
MFR.Part #
RN73C1J102KBTD
JLCPCB Part #
C2084921
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS