RP73D2A2K1BTG
MFR.Part #
RP73D2A2K1BTG
JLCPCB Part #
C4068643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS