RN73C1E93R1BTG
MFR.Part #
RN73C1E93R1BTG
JLCPCB Part #
C4137320
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS