RN73C1E931RBTG
MFR.Part #
RN73C1E931RBTG
JLCPCB Part #
C4221426
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS