HB1400MFZRS
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HB1400MFZRS
JLCPCB Part #
C3467300
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 400MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS