RN73C1E909RBTG
MFR.Part #
RN73C1E909RBTG
JLCPCB Part #
C4005167
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS