RN73C1E309RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E309RBTG
JLCPCB Part #
C4329561
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS