RN73C1E604RBTD
MFR.Part #
RN73C1E604RBTD
JLCPCB Part #
C1719877
Description
-55℃~+155℃ 25V 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS