XT424024
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
XT424024
Description
-40℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 400V@AC 6ms 8A 9ms AgNi - Power Relays ROHS