RQ73C1E604RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E604RBTD
JLCPCB Part #
C3933178
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS