CPF1206B226RE1
MFR.Part #
CPF1206B226RE1
JLCPCB Part #
C4182629
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS